top of page
Çiçek çayırında köpek

DOG RAPID TESTS

Diagno Canine 4 (EHR Ab - LSH Ab - ANA Ab - CHW Ag)

Diagno Canine 4, köpek kan parazitlerinin hızlı ve doğru teşhisini sağlayan bir veteriner tanı kitidir. Köpek tam kan, serum ve plazma örneklerinden Ehrlichia canis (EHR), Leishmania infantum (LSH), Anaplasma phagocytophilum (ANA) antikorlarının ve Köpek Kalp Kurdu (Dirofilaria immitis, CHW) antijenlerinin tespiti için kullanılır.

Diagno 3_edited.png

KOD: DCC0401

SS2.PNG

Diagno Canine 3 (CPV Ag - CCV Ag - Giardia Ag)

Diagno Canine 3; köpek gaita, kusmuk ve rektal sürüntü örneklerinde Köpek Parvovirus (Canine Parvovirus, CPV), Köpek Koronavirüs (Canine Coronavirus, CCV) ve Giardia lamblia patojenlerinin tespiti için kullanılan üçlü bir testtir.

Diagno 3_edited.png

KOD: DCC0301

Ekran Alıntısı.PNG

Diagno CPV Ag-CCV Ag

KOD: DCC0201

Diagno CPV Ag-CCV Ag, köpek gaita, kusmuk ve rektal sürüntü örneklerinde hem Köpek Parvovirüs (Canine Parvovirus, CPV) hem de Köpek Koronavirüsün (Canine Coronavirus, CCV) varlığını saptayan ikili bir testtir.

Ekran Alıntısı.PNG
Diagno 3_edited.png

Diagno EHR Ab-LSH Ab

KOD: DCC0202

Diagno EHR Ab-LSH Ab, köpek tam kan, serum ve plazma örneklerinden Ehrlichia canis (EHR) ve Leishmania infantum (LSH) spesifik antikorlarının tespiti için kullanılır.

Diagno 3_edited.png
SS2.PNG

Diagno ANA Ab-LSH Ab

KOD: DCC0203

Diagno ANA Ab-LSH Ab, köpek tan kan, serum ve plazma örneklerinden Anaplasma phagocytophilum (ANA) ve Leishmania infantum (LSH) teşhisi için patojene özgü antikorları saptayan bir veteriner tanı kitidir.

Diagno 3_edited.png
SS2.PNG

KOD: DCC0204

Diagno CDV Ab/CPV Ab

Diagno CDV Ab / CPV Ab testi köpek serum ve plazma örneklerinde Parvovirüs (Canine Parvovirus, CPV) ve Gençlik Hastalığı Virüsüne (Canine Distemper Virus, CDV) özgü antikorları saptamak için tasarlanmıştır. Köpeklerde doğal ve aşılama ile edinilmiş immünizasyonu belirlemek amacı ile kullanılır.

Diagno 3_edited.png
SS2.PNG

Diagno CDV Ab/Ag

KOD: DCC0205

Diagno CDV Ab/Ag testimiz köpek göz/burun salgılarında köpek gençlik hastalığı virüsünün (Canine Distemper Virus, CDV), köpek kanında ise CDV virüsüne özgü antikorların belirlenmesi için özel olarak tasarlanmış ikili bir testtir.

ss5.PNG
Diagno 3_edited.png

Diagno CDV Ag

KOD: DCM0101

Diagno CDV Ag, köpek göz/burun salgılarında köpek gençlik hastalığı virüsünün (Canine Distemper Virus, CDV) teşhisini sağlayan bir hızlı testtir.

Diagno 3_edited.png
ss4.PNG

Diagno CPV Ag

KOD: DCM0102

Diagno CPV Ag; köpek gaita, kusmuk ve rektal sürüntü örneklerinde Köpek Parvovirüs (Canine Parvovirus, CPV) antijenlerinin tespiti için tasarlanmış bir hızlı testtir.

Ekran Alıntısı.PNG
Diagno 3_edited.png

Diagno EHR Ab

KOD: DCM0105

Diagno EHR Ab; köpek tam kan, plazma ve serum numunelerinde Ehrlichia canis (EHR) antikorlarının tespitini sağlayan yüksek hassasiyetli bir antikor testidir.

Diagno 3_edited.png
SS2.PNG

Diagno EHR Ab - LSH Ab - ANA Ab

KOD: DCC0302

Diagno EHR Ab - LSH Ab - ANA Ab, serum ve plazma örneklerinde Ehrlichia canis (EHR), Leishmania infantum (LSH), ve Anaplasma phagocytophilum (ANA) spesifik antikorlarının tespiti için kullanılır.

SS2.PNG
Diagno 3_edited.png

Diagno LSH Ab

KOD: DCM0106

Diagno LSH Ab; köpek tam kanı, serum ve plazmasındaki hastalığa özgü antikorları saptamak için tasarlanmış bir Leishmania infantum (LSH) antikor testidir.

Diagno 3_edited.png
SS2.PNG
bottom of page