top of page

CAT RAPID TESTS

Diagno Feline 3 (FPV Ag-FCoV Ag-Giardia Ag)

KOD: DFC0301

Diagno Feline 3, Kedi Panlökopeni Virüsü (Feline Panleukopenia Virus, FPV), Kedi Koronavirüsü (Feline Coronavirus, FCoV) ve Giardia lamblia parazitini; gaita, kusmuk ve rektal sürüntü numunelerinde doğru bir şekilde teşhis eden üçlü bir testtir.

Ekran Alıntısı.PNG
Diagno 3_edited.png

Diagno FIV Ab - FeLV Ag

KOD: DFC0201

Diagno FIV Ab/FeLV Ag; kedi tam kan, serum ve plazma numunelerinde Kedi İmmün Yetmezliği Virüsü (Feline Immunodeficiency Virus, FIV) antikorları ve Kedi Lösemi Virüsü (Feline Leukemia, FeLV) antijenlerini tespit ederek enfeksiyonların güvenilir bir şekilde teşhis edilmesini sağlayan ikili bir testtir

SS2.PNG
Diagno 3_edited.png

Diagno FCoV Ab/Ag

KOD: DFC0202

Diagno FCoV Ab/Ag, kedilerde Koronavirüsü (Feline Coronavirus, FCoV) teşhis etmek için tasarlanmış ikili bir testtir. Bu test, hastalığa özgü antikorları tespit etmek için tam kan, serum ve plazma numunelerini ve virüsü tespit etmek için gaita, kusmuk veya rektal sürüntü numunelerini kullanır.

resim_2024-05-28_110445897.png
Diagno 3_edited.png

Diagno FPV Ag

KOD: DFM0101

Diagno FPV Ag; kedi gaita, kusmuk ve rektal sürüntü örneklerinde Kedi Panlökopeni Virüsü (Feline Panleukopenia virus, FPV) antijeninin saptanması için tasarlanmış bir tanı kitidir.

Diagno 3_edited.png
Ekran Alıntısı.PNG

Diagno FCoV Ab

KOD: DFMC0102

Diagno FCoV Ab, hızlı ve güvenilir bir Kedi Koronavirüs (Feline Coronavirus, FCoV) antikor testidir. Bu test; kedi tam kan, serum ve plazma numunelerinde virüse özgü antikorların varlığını saptamak ve izlemek için etkili bir yol sağlar.

SS2.PNG
Diagno 3_edited.png

Diagno FIV Ab

KOD: DFM0105

Diagno FIV Ab testi; kedilerde tam kan, serum ve plazma numunelerinde Feline İmmün Yetmezlik Virüsüne (Feline Immunodeficiency Virus, FIV) karşı antikorların varlığını saptamak için tasarlanmıştır.

SS2.PNG
Diagno 3_edited.png
Kedi-Köpek Hızlı Tanı Kitleri

Diagno Giardia Ag

KOD: DFM0104

Diagno Giardia Ag; kedi/köpek gaita, kusmuk ve rektal sürüntü örneklerinde Giardia lamblia parazitinin varlığını tespit etmek için tasarlanmış yüksek doğrulukta bir tanı kitidir.

Ekran Alıntısı.PNG
Diagno 3_edited.png
bottom of page