top of page

DiagnoBody

Afiniteye Dayalı Tanının Geleceği

Vegan

DAHA AZ PLASTİK ATIK

YÜKSEK HASSASİYET & ÖZGÜLLÜK

AFİNİTE MOLEKÜL MALİYETİNDE %90 AZALMA

FARKLI ANALİTLERE UYARLANABİLİR

DiagnoBody Nedir?

DiagnoBody Afinite molekülleri, tanı kiti geliştirmede kullanılabilen antikor benzeri moleküllerdir. Diagno Biyoteknoloji'de, antikor geliştirme konusunda derin bir deneyime sahibiz ve bu uzmanlığa dayanarak, antikorların en önemli kısıtlamalarının maliyetli ve hayvanlara bağımlı üretim süreci olduğunun farkındayız. Bu sorunu çözmek  için, alfa-amino karboksilik asit moleküllerinden oluşan özel olarak tasarlanmış DiagnoBody moleküllerini geliştirdik. Pahalı ve hayvansal ürünler kullanılan hücre kültürü üretim sürecini çok daha uygun maliyetli, sentetik bir süreçle değiştirdik.

Sürdürülebilir Biyoteknoloji

Daha iyi bir Biyoteknolojiye İnanıyoruz

Diagno Biyoteknoloji, minimum düzeyde plastik kullanılan ve Vegan tanı kiti ham maddeleri ile yüksek teknolojili diyagnostik ve biyoteknoloji hizmetleri sunar. Amacımız sürdürülebilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Diagnobody vs Antibody_V2.png

Satışa Hazır Ürünler

Ödüllü Affinite Moleküller

DiagnoBody, tanı kiti geliştirmede kullanılabilen devrim niteliğinde bir afinite molekülüdür. İnsan IgG'sine özgü ürünlerimiz, geleneksel antikorlardan çok daha iyi bir duyarlılık ve özgüllük ile kullanıma hazırdır. Doğruluk ve güvenilirliği sağlamak için kit geliştirmede ürünlerimizi kapsamlı bir şekilde test ettik. DiagnoBody, tüm teşhis testi ihtiyaçlarınız için mükemmel bir araçtır.

Kişiye Özel DiagnoBody Tasarımı

Ödüllü Affinite Moleküller

DiagnoBody geliştirme hizmeti, bir hedef antijene özgü alfa-amino karboksilik asit gibi moleküller temel alınarak tasarlanmış küçük moleküllerin in-silico tasarımını ve moleküllerin ELISA sisteminde in-vitro doğrulamasını içerir. Tasarlanan peptitler, HRP ile etiketlenecek ve özgünlükleri proje zaman çizelgesinde karakterize edilecektir. İstenen spesifikasyonların detayları, antijene bağlı olarak proje başlangıcından önce tanımlanacaktır.

bottom of page